Tribute to Elvis
To kolejne wydarzenie muzyczne, realizowane w ramach XVI Międzynarodowego Festiwalu Hałda Jazz 2023.
Już 6 października w hali Spacerowej Domu Zdrojowego w Świeradowie Zdroju usłyszymy największe hity
króla rock`n`rolla (start o godz. 19:00).

Proponowany koncert to kolejny projekt Krzysztofa Witkowskiego, osoby zasłużonej dla Kultury Polskiej, twórcy i dyrektora artystycznego Hałda Jazz. 
Wykonywany repertuar zaaranżowany został w taki sposób aby w hitach Elvisa Presleya znalazła się przestrzeń dla saksofonowych solówek, nadających całości lekko jazzowej harmonii. 

W koncercie wystąpią: 
Krzysztof Bielecki ,,Crizz Biel’’ - artysta estradowy, piosenkarz, autor tekstów i kompozytor, wielokrotny laureat programu „Szansa Na Sukces” w TVP2, finalista Programu „Mam Talent” w TVN. 
Sympatię publiczności zdobył dzięki własnej interpretacji utworów Elvisa Presley-a i utworów z epoki rock-n-roll-a. W 2011 roku piosenka „I Wanna Get More” z autorskiego singla artysty o tym samym tytule kandydowała do konkursu Eurowizja 2011. W styczniu 2012 teledysk do piosenki „In The Ghetto” promował solową płytę  ,,So Elvisy”, którą artysta dedykował wszystkim miłośnikom ducha  rock’n’rolla i niezapomnianego klimatu lat 60.
W lutym 2012 podczas wywiadu dla ITV Crizz zaprezentował najnowszy video clip do swojej piosenki Shake Your Body,  która została wytypowana przez media na propozycję: Hit Lata 2012. Na Walentynki 2012 ukazał się video clip do piosenki „For All My Life” w gitarowej aranżacji, który zdobył uznanie w Polsce i USA.  Natomiast piosenka Crizza  „Love Is Not Enough” z klimatycznym videoclipem, znalazła się w Szwajcarskim półfinale konkursu Eurowizja 2013.
 
Krzysztofowi Bieleckiemu towarzyszyć sekstet jazzowych muzykóww składzie:
Tomasz Wendt – saksofony
Marcin Fic – trąbka 
Marek Popów - gitara
Tomasz Jędrzejewski – instrumenty klawiszowe 
Krzysztof Witkowski – gitara basowa 
Damian Szajkowski – perkusja 

Plakat - Tribute to Elvis

Organizator:

Śledź nas:

Ważne informacje:
Polityka prywatności